Medarbetare

Medarbetare

Företagsledning

Erik Lundström

Erik Lundström

Säljare / VD
erik.lundstrom@sbl.se
0511-71 05 83

Tore Gustafsson

Tore Gustafsson

Säljare / Personalansvarig
tore.gustafsson@sbl.se
0511-71 05 84

Magnus Kihlström

Magnus Kihlström

Teknikeransvarig / Konsult
magnus.kihlstrom@sbl.se
0511-71 05 89

Tekniker/Konsulter

Håkan Härling

Håkan Härling

Tekniker / Konsult
hakan.harling@sbl.se
0511-71 05 90

Peter Wixtröm

Peter Wixtröm

Tekniker / Konsult
peter.wixtrom@sbl.se
0511-71 05 92

Kim Thieme

Kim Thieme

Tekniker / Konsult
kim.thieme@sbl.se
0511-71 05 85

Niclas Lennartsson

Niclas Lennartsson

Tekniker / Konsult
niclas.lennartsson@sbl.se
0511-71 05 94

Tim Ahlén

Tim Ahlén

Innetekniker
tim.ahlen@sbl.se
0511-71 05 88

Stellan Junttila

Stellan Junttila

Tekniker / Konsult
stellan.junttila@sbl.se
0521-26 26 63

Mats Gustavsson

Mats Gustavsson

Tekniker / Konsult
mats.gustavsson@sbl.se
0521-26 26 62

Marc Berling

Marc Berling

Tekniker / Konsult
marc.berling@sbl.se
0511-71 05 86

Patrik Södergren

Patrik Södergren

Tekniker / Konsult
patrik.sodergren@sbl.se
0512-30 00 70

Simon Augustsson

Simon Augustsson

Support/Innetekniker
simon.augustsson@sbl.se
0511-710596

Säljare/Konsulter/Administration

Conny Jakobsson

Conny Jakobsson

Säljare / Konsult
conny.jakobsson@sbl.se
0521-26 26 61

Jakob Magnusson

Jakob Magnusson

Säljare/Konsult
jakob.magnusson@sbl.se
0511-710587

Christer Ljungkvist

Christer Ljungkvist

Säljare / Konsult Winbas
christer.ljungkvist@sbl.se
0511-71 05 91

John Kinnunen

John Kinnunen

Konsult / Programmerare Lotus Notes / Applikationsutvecklare
john.kinnunen@sbl.se
0511-71 05 82

Pia Lidberg

Pia Lidberg

Innesälj / Inköp / Administration
pia.lidberg@sbl.se
0511-71 05 95

Ann-Christine Wahl

Ann-Christine Wahl

Ekonomi / Konsult / Administration
ann-christine.wahl@sbl.se
0511-71 05 81

Webbproduktion: Entos